Home

с изключение на сух Habubu иван иванов тенис немислим диаграма бедствие

На 14 г. Иван Иванов спечели първата си точка за световната ранглиста на  ATP - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт
На 14 г. Иван Иванов спечели първата си точка за световната ранглиста на ATP - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт

Новини - Българска федерация по тенис

Българското дете чудо на тениса Иван Иванов спечели неофициалното световно  за деца до 18 г. - Любопитно - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg
Българското дете чудо на тениса Иван Иванов спечели неофициалното световно за деца до 18 г. - Любопитно - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg

Ivanov and Kennedy 2022 Junior Orange Bowl B14s final - YouTube

Успелите деца на България - Лауреатите на Фондация "Димитър Бербатов"  продължават да са сред най-добрите ИВАН ИВАНОВ ИГРА ФИНАЛ СЛЕД ПЕТ ПОБЕДИ  Иван се представи отлично на международния тенис турнир „Купа „Русе”
Успелите деца на България - Лауреатите на Фондация "Димитър Бербатов" продължават да са сред най-добрите ИВАН ИВАНОВ ИГРА ФИНАЛ СЛЕД ПЕТ ПОБЕДИ Иван се представи отлично на международния тенис турнир „Купа „Русе”

Ивона Савекова и Иван Иванов са шампиони на държавния турнир по тенис в  Хасково - Haskovo.NET
Ивона Савекова и Иван Иванов са шампиони на държавния турнир по тенис в Хасково - Haskovo.NET

Иван Иванов с трета победа в мъжкия тенис – TennisKafe

Жалко! Иван Иванов пропуска финала на Уимбълдън след драма - Gol

Иван Иванов се изкачи под №1 в ранглистата на Тенис Европа до 14 години –  TennisKafe
Иван Иванов се изкачи под №1 в ранглистата на Тенис Европа до 14 години – TennisKafe

Приключи българското участие на Европейското лично по тенис до 14 години -  По света и у нас - БНТ Новини
Приключи българското участие на Европейското лично по тенис до 14 години - По света и у нас - БНТ Новини

Bulgarian teenager tops Tennis Europe junior rankings - Sport

Rising Star Ivan Ivanov - HEAD - YouTube

Статии на тема "иван иванов" - Tennis.bg

БТА :: Иван Иванов спечели титлата при юношите до 14 години на турнира по  тенис в САЩ "Ориндж Боул"
БТА :: Иван Иванов спечели титлата при юношите до 14 години на турнира по тенис в САЩ "Ориндж Боул"

Иван Иванов - 11 номви победи и две нови титли в един турнир - Фондация  "Димитър Бербатов"
Иван Иванов - 11 номви победи и две нови титли в един турнир - Фондация "Димитър Бербатов"

Иван Иванов и Галена Кръстенова са шампионите на международния турнир до 16  г. в "Санта Марина" - bgsport
Иван Иванов и Галена Кръстенова са шампионите на международния турнир до 16 г. в "Санта Марина" - bgsport

Иван Иванов спечели титлата на "Ориндж Боул"

Един малък варненец прави фурор в тениса ни - Спорт

Бум! Чудото Иван Иванов се изкачи с 214 места в световната ранглиста - Gol

Иван Иванов с победa във Франция – TennisKafe

Иван и Ивона са двойни шампиони на държавния турнир по тенис в Хасково -  Хасковски новини
Иван и Ивона са двойни шампиони на държавния турнир по тенис в Хасково - Хасковски новини

Ivanov makes history for Bulgaria at Junior Orange Bowl tennis | Miami  Herald
Ivanov makes history for Bulgaria at Junior Orange Bowl tennis | Miami Herald

Българското дете-чудо на тениса Иван Иванов спечели неофициалното световно  за деца до 18 г.
Българското дете-чудо на тениса Иван Иванов спечели неофициалното световно за деца до 18 г.

Иван Иванов се класира на четвърфинал на турнир от ITF в Хърватия - Тенис -  Мъже - Gong.bg
Иван Иванов се класира на четвърфинал на турнир от ITF в Хърватия - Тенис - Мъже - Gong.bg

Иван Иванов стигна финал на тенис турнир в Испания - Паралел 43

Току що..Иван Иванов е на 1/2... - Tk "Super Sport" Varna | Facebook

Иван Иванов обичайно стана пръв - Фондация "Димитър Бербатов"

Иван Иванов спечели тенис турнира от категория J100 в Лусада (Португалия) -  По света и у нас - БНТ Новини
Иван Иванов спечели тенис турнира от категория J100 в Лусада (Португалия) - По света и у нас - БНТ Новини

Гордей се България, 14-годишния Иван Иванов обърна света на тениса

Historic Achievements - Colette Lewis - The Tennis Recruiting Network

Иван Иванов с втора убедителна победа на Еди Хер

Иван Иванов и Габриела Иванова триумфираха на Държавен турнир по тенис до  12 г. в Несебър
Иван Иванов и Габриела Иванова триумфираха на Държавен турнир по тенис до 12 г. в Несебър

Les Petits As 2021 | Boys Round of 32 | Justin Engel vs. Ivan Ivanov -  YouTube
Les Petits As 2021 | Boys Round of 32 | Justin Engel vs. Ivan Ivanov - YouTube

Ivan Ivanov won "Mini Sofia Open" - Sofia Open

Ивона Савекова и Иван Иванов са шампиони на държавния турнир по тенис в  Хасково - Parvomai.NET
Ивона Савекова и Иван Иванов са шампиони на държавния турнир по тенис в Хасково - Parvomai.NET

Българче със световна титла по тенис във Флорида

Нова победа на нашия тенисист на "Уимбълдън"

Иван Иванов с два медала от турнир на "Тенис Европа" - Фондация "Димитър  Бербатов"
Иван Иванов с два медала от турнир на "Тенис Европа" - Фондация "Димитър Бербатов"

Our Team | Houston Tennis Academy

Варненски тенисист започна с победа Европейското в Чехия - Варна Спорт -  Новинарски уебсайт за спорт
Варненски тенисист започна с победа Европейското в Чехия - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт