Home

Разопаковане водопроводчик Напоени григор димитров тенис ядосан блясък изключвам

БТА :: Григор Димитров постигна втори пореден успех на демонстративния  турнир по тенис във Франкфурт
БТА :: Григор Димитров постигна втори пореден успех на демонстративния турнир по тенис във Франкфурт

Ще играе ли Григор Димитров на Олимпиадата? - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Григор Димитров с ново върхово постижение при участията си в Мелбърн! -  Tennis.bg
Григор Димитров с ново върхово постижение при участията си в Мелбърн! - Tennis.bg

Тенис „Григор Димитров”

Фантастичен Григор Димитров е осминафиналист на Уимбълдън - Topsport.bg

Стана ясно срещу кого започва Григор Димитров на турнира в Китай - Спортни  новини
Стана ясно срещу кого започва Григор Димитров на турнира в Китай - Спортни новини

Ясни са часовете на мачовете на Григор Димитров на UTS – TennisKafe

Последни новини за Григор Димитров - Новини Бг

Григор Димитров от днес е №8 в света - Topsport.bg

Проследихте на живо: Григор Димитров – Емил Русувуори 7-6(4), 6-3, 6-4 –  TennisKafe
Проследихте на живо: Григор Димитров – Емил Русувуори 7-6(4), 6-3, 6-4 – TennisKafe

Григор Димитров влезе в пореден елитен клуб

Григор Димитров започва срещу словака Молчан на турнира по тенис от Големия  шлем US Open - Отвъд Океана - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg
Григор Димитров започва срещу словака Молчан на турнира по тенис от Големия шлем US Open - Отвъд Океана - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg

Григор Димитров пропуска турнира в Торонто - Спорт - БНР Новини

Дъжд прецака Григор Димитров на Уимбълдън - Gol

Григор Димитров премина с лекота през Лондеро - Тенис - Голям шлем - Gong.bg

Григор Димитров загуби мача си на двойки във Вашингтон - Стадион

Григор Димитров отново е в Топ 20 на световния тенис - Mediapool.bg

Вдъхновен Григор Димитров сътвори фамозен обрат и подчини Даниил Медведев!

Григор Димитров си уреди среща с Алкарас в 1/4-финалите на Куинс Клъб -  Тенис
Григор Димитров си уреди среща с Алкарас в 1/4-финалите на Куинс Клъб - Тенис

Григор Димитров

Григор Димитров е поставен под номер три в схемата на тенис турнира в  китайски град Чънду - По света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров е поставен под номер три в схемата на тенис турнира в китайски град Чънду - По света и у нас - БНТ Новини

Григор Димитров загуби финала на демонстративния турнир във Франкфурт -  Topsport.bg
Григор Димитров загуби финала на демонстративния турнир във Франкфурт - Topsport.bg

Григор Димитров вече тренира пълноценно в Маями - Новини СЕГА

Григор Димитров изпусна 6 мачбола, но натри носа на Ивашка - bTV Спорт

Румънката отново гледа Григор Димитров, той победи Вавринка в Рим

Григор Димитров е в третия кръг на Уимбълдън - Тенис

Григор Димитров напредна с едно място в световната ранглиста по тенис -  Спорт
Григор Димитров напредна с едно място в световната ранглиста по тенис - Спорт

Насладете се отново: Убедителният триумф на Григор Димитров на старта в  Барселона - Tennis.bg
Насладете се отново: Убедителният триумф на Григор Димитров на старта в Барселона - Tennis.bg

На живо: Григор Димитров - Aлександър Зверев 1-6, 4-6, 3-6 - Topsport.bg

Григор Димитров поставен под №22 на Уимбълдън - Спорт - БНР Новини

Жалко! Григор Димитров отпадна от Australian Open след безкрайни грешки -  Спортни новини
Жалко! Григор Димитров отпадна от Australian Open след безкрайни грешки - Спортни новини

БТА :: Григор Димитров стартира с победа на турнира по тенис от сериите  "Мастърс" в Маями
БТА :: Григор Димитров стартира с победа на турнира по тенис от сериите "Мастърс" в Маями

Григор Димитров – Tennis Fox

Григор Димитров се класира за полуфиналите в Женева след епичен обрат срещу  австралиец - По света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров се класира за полуфиналите в Женева след епичен обрат срещу австралиец - По света и у нас - БНТ Новини

Григор Димитров в четвърти кръг без загубен гейм! - Tennis.bg

WINBET с ексклузивни предложения за представянето на Григор Димитров

Труден път пред Григор Димитров на US Open

БТА :: Григор Димитров остана на 19-о място в световната ранглиста преди  старта на Откритото първенство по тенис на САЩ
БТА :: Григор Димитров остана на 19-о място в световната ранглиста преди старта на Откритото първенство по тенис на САЩ

Дочакахме! Григор Димитров обърна мач от 0:2 сета, и то след спасени 3  мачбола
Дочакахме! Григор Димитров обърна мач от 0:2 сета, и то след спасени 3 мачбола

Григор Димитров загуби от Яник Синер и отпадна в Маями - Mediapool.bg

Новини - Българска федерация по тенис

Григор Димитров: Много съм уморен - Тенис - Мъже - Gong.bg

Григор Димитров изпадна извън първите 30 на световната ранглиста по тенис -  Стадион - БНР Новини
Григор Димитров изпадна извън първите 30 на световната ранглиста по тенис - Стадион - БНР Новини

Григор Димитров с победа №80 в Шлема при 50-ото си участие - Спорт - БНР  Новини
Григор Димитров с победа №80 в Шлема при 50-ото си участие - Спорт - БНР Новини

Григор Димитров отново впечатли света на тениса

Без да излезе на корта: Григор Димитров продължава към 1/2-финалите във  Вашингтон! - Tennis.bg
Без да излезе на корта: Григор Димитров продължава към 1/2-финалите във Вашингтон! - Tennis.bg

Григор Димитров и пътят, който е извървял през 2020 - Tennis.bg

БТА :: Григор Димитров вече е на четвъртфинал на турнира по тенис във  Вашингтон след нова убедителна победа
БТА :: Григор Димитров вече е на четвъртфинал на турнира по тенис във Вашингтон след нова убедителна победа

Григор Димитров: Никой не може да ме спре! - bTV Спорт

Grigor Dimitrov - Wikipedia

Григор Димитров срещу Алекс Де Минор в Барселона в четвъртък по обяд - По  света и у нас - БНТ Новини
Григор Димитров срещу Алекс Де Минор в Барселона в четвъртък по обяд - По света и у нас - БНТ Новини